אודות

עדי כהן-גלברט

מנכ"לית קלי-קלותה הפקות

עדי כהן-גלברט, מנכ"לית קלי-קלותה הפקות, מביאה עמה ניסיון של 20 שנה בתחומי הפקות אירועים, הופעות וירידי קונספט של דוכני מכירה בארה"ב ובארץ.
לאור 10 שנות ניסיון בארה"ב ובהוואי, לרבות הקמת מפעל סבונים ששווק ב- ARTS & CRATS FAIRS, עדי מביאה עמה רוח חדשה ותודעת שירות בסטנדרטים בינלאומיים, והבנה מדויקת של קהלי יעד להתאמת ירידים ואירועים בארגונים.

עם 10 שנות ניסיון בהפקת ירידי קונספט שונים בחברות וארגונים בישראל, עדי וצוות קלי-קלותה יודעים לתפור ירידים בהתאם לקהלי היעד המגוונים בחברות השונות ברחבי הארץ.
צוות קלי-קלותה הפקות עובד סביב השעון כדי שלחברות יהיה יותר קל:
 לחסוך לכם זמן יקר
 לגוון לכם ספקים מהטובים בארץ
 לייצר לכם חוויות לחגים ולשוטף
 לחסוך לכם כאב ראש והפתעות מיותרות

התמחות ייחודית ובלעדית

חוויית הקנייה בירידים שונה ומיוחדת שכן העובדים קונים ישירות מהיצרן, מהיבואן או מהמשווק שבוחר את מוצריו בקפידה.

בניגוד לחברות אחרות בענף שעיסוקן מפוזר על פני תחומים שונים, ההתמחות שלנו ממוקדת בנישת הארגונים שהינה ייחודית ומצריכה שירות ברמה גבוהה מאוד, הבנה מלאה של הלקוח וצרכי עובדי החברה והתאמת דוכני מכירה בהתאם לגודל וצביון הארגון.

על כן, אנו עובדים בשותפות עם מציגים המבינים את רמת השירות והמקצועיות הנדרשת, את הצורך במוצרים איכותיים ברמה גבוהה, מתן 100% שירות ואחריות ללקוח, וכמובן- מחירים אטרקטיביים והנחות אמתיות לעובדי הארגונים.

קלי-קלותה מתמחה בלעשות את החיים קלים, חווייתיים ומלאי הטבות לעובדי חברות וארגונים ולאנשי מחלקות הרווחה בפרט.

זאת על ידי התאמה מדוייקת של הספקים הרלוונטיים לקהל העובדים המשתנה מחברה לחברה, 

אנו מציעים מגוון ירידי קונספט ססגוניים בקונספטים שונים, ביניהם ירידי ספורט ובריאות, גאדג'טים מקוריים ופטנטים, מתנות לחגים, אופנת חורף וקיץ, ועוד… 

בשיתוף פעולה עם מיטב המעצבים, יצרנים, יבואנים וספקים בארצנו הנבחרים בקפידה.

זכות בשבילנו לתמוך בעסקים קטנים ישראליים.

איתנו החיים נעשים קלים ונוחים בהרבה בזכות חיסכון משמעותי בזמן לעובדים, שאינם נדרשים לכתת רגליים בין חנויות, וכמובן חיסכון כספי עם הנחות מעולות על מוצרי איכות מובילים.

ובאשר לאנשי הרווחה בארגון, להם אנו חוסכים את ההתלבטויות והדאגות באשר למתנות וצ'ופרים שמתאימים "בול" לעובדים, את הזמן היקר הכרוך בהתעסקות הזו, ולא פחות חשוב: גם את הכסף מפני שאנו עורכים את הירידים ללא עלות!

דילוג לתוכן